cigart24.pl

cigart24.pl

Czy mozna palic e-papierosy w miejscach publicznych?

Czy mozna palic e-papierosy w miejscach publicznych?

Nerek i pęcherzyka żółciowego Zgony: 40.500 zgonów przypisywanych jedzenia produktów zwierzęcych

Pomimo liczby zgonów, które są bezpośrednio spowodowane przez jedzenie mięsa w jakiejkolwiek formie, ile rak krajowym, choroby serca, organizacje cukrzyca i inne choroby naprawdę stres wycinanie, nie tylko cięcia z powrotem wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego z codziennej diety Ludowej ?[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php]

Kiedy po raz ostatni swoją opiekę służby zdrowia omówione z wami zagrożeń związanych z jedzenia mięsa, każdy rodzaj mięsa?

„Ale nie jest to w porządku jeść tylko trochę?” można myśleć. Spojrzmy prawdzie w oczy. Większość Amerykanów nie ma pojęcia, co trochę znaczy.

Po drugie, należy rozważyć tę analogię na chwilę. Co powiesz palacz papierosów, gdyby zapytał, czy to było w porządku po prostu pali trochę? Czy powiedzieć mu, że kilka papierosów dziennie było dobrze? Albo jednego papierosa dziennie nie wpłynie na jego zdrowie?

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php]

Kiedy więc zapytać, czy jedzenie trochę żywności, która jest bogata w tłuszcze, cholesterolu i białka zwierzęcego jest w porządku, że odpowiedź jest oczywista.

Jeśli chcesz mieć swój najzdrowsze, a następnie, nie, to nie jest w porządku, nawet zjeść trochę pokarmów zwierzęcych.

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu