cigart24.pl

cigart24.pl

E-papierosowe liquidy o smaku coli

E-papierosowe liquidy o smaku coli

Jaki jest najbardziej silnym przeciwutleniaczem

Przeciwutleniacze są dobrze znane ze swoich właściwości zdrowotne. Jednym z powodów, dla których mówi się jeść 5 porcji owoców i warzyw / dzień ze względu na fakt, że zawierają one ogromne ilości przeciwutleniaczy, które pomagają chronić nas przed nowotworami, starzeniem się, artretyzm i choroby serca żeby wymienić tylko kilka.laminowanie toreb reklamowych Ale to, co jest najbardziej silnym przeciwutleniaczem? Poniżej znajduje się lista mojego osobistego Top 5.

5) Goji Berry: Jagody Goji pochodzą z rośliny, która rośnie od 1-3 metrów wysokości i jest jasne czerwone jagody. Jest to jedna z najbardziej ulubionych składników w medycynie chińskiej (ci Chińczycy naprawdę wiedzą, co robią!) I jest znany jako "happy berry" ze względu na jej właściwości wywoływania poczucia dobrego samopoczucia. Badania wykazały, że jagody Goji zwiększać stężenie substancji zwanej hydroksyproliny, które zwiększają syntezę kolagenu. To niesamowite, jak na produkcję wysokiej jakości, zdrowej skóry. Nic dziwnego, że produkty kosmetyczne używać tego specjalnego berry mnóstwem nowych produktów do pielęgnacji skóry!

4) Zielona Herbata: Zielona herbata jest na 4. miejscu w moim liście. Wykonane z liści Camellia sinensis, jest to kolejny pobyt w medycynie chińskiej. Miały miejsce liczne korzyści zdrowotne zgłaszania swoich badaniach, że głównie z obniżenia indicence problemów związanych z sercem, a także niektórych nowotworów. medycyna chińska wykorzystuje zielonej herbaty w leczeniu niczego od depresji do HA-tych. Więc dalej, chill out i posiada piękny zielony napar!

3) Jabłka: Tak, proste, podstawowe jabłko jest bardzo zdrowe i zdecydowany konkurent dla najbardziej silnym przeciwutleniaczem. Stare powiedzenie "jabłko dziennie trzyma lekarza z dala" jest tak okazały jak fakt, że palenie zwiększa ryzyko zachorowania na raka.

- autor artykułu