cigart24.pl

cigart24.pl

Czy warto kupowac e-papierosy?

Czy warto kupowac e-papierosy?

To może zmniejszyć prawdopodobieństwo argument. Wyjaśnij osoby, jakie problemy można zobaczyć ich picia powoduje dla nich, jak również, w jaki sposób jest to dla Ciebie problem.

Powiedz osobie co zrobisz, jeśli nie przestaną. Wytłumacz im, że dbasz o / kocham niego zbyt wiele, aby oglądać je zniszczyć siebie, nie próbując powstrzymać ich od niego.http://www.fizjosport.krakow.pl/staw_kolanowy.html Każda osoba, a sytuacja będzie wymagać czegoś innego. Można stwierdzić, syna czy córki, że nie będzie już dać im pieniądze na wynajem, można powiedzieć, że małżonka nie będzie wychodzić i mówić do niego, gdy on lub ona jest pijana. Cokolwiek powiesz do nich nie należy ustawiać konsekwencje, które nie chcą się zrealizują, to daje tylko komunikat, że nie są poważne i będą tolerować ich picia.

Przed rozpoczęciem rozmów z osobą może być pomocne w celu zlokalizowania zasobów. Zbierz informacje z wyprzedzeniem o możliwości leczenia. Jeżeli osoba wskazuje, że on lub ona jest gotowa do poddania się leczeniu, ważne jest to, że są bezpośrednio dostępne. Dla środków uzdatniania spróbować http://AddictionsResources.com/

Jeśli nie dostać wszędzie rozmawiać z osobą na własnym spróbować profesjonalnej interwencji. Są to profesjonaliści, znani jako specjaliści interwencyjnych, które mogą ułatwić spotkanie grupy członków rodziny, przyjaciół, a nawet pracodawcy odpowiednio zmierzyć alkoholika lub narkomana. Aby uzyskać więcej informacji na temat interwencji patrz http://InterventionsResources.com/

Wiele stresu mogą być poniesione podczas radzenia sobie z alkoholikiem lub narkomana, więc uzyskać wsparcie nie trzeba przechodzić przez kwiaciarnia-slonecznik.pl to sama. Al-Anon, zapewnia wolne grupy wsparcia dla małżonków i bliskich alkoholików i Al-ateen, zapewnia wsparcie dla dzieci i młodzieży z rodzicami lub opiekunami alkoholowych. Udział w tych grupach mogą pomóc członkowie rodziny przetwarzać swoje emocje i rozwijanie umiejętności radzenia sobie w kontaktach z alkoholowym / narkomana.Czasami więcej pomocy mogą być potrzebne, niż tych grup wsparcia mogą zapewnić i szukając pomocy u doradcy zawodowego mogą być konieczne.


- autor artykułu