cigart24.pl

cigart24.pl

Ile kosztuja liquidy do e-papierosow?

Ile kosztuja liquidy do e-papierosow?

Czy ADHD Ponad zdiagnozowano

Blisko 5% wszystkich dzieci diagnozuje się ADHD każdego roku, co rodzi się pytanie "Czy ADHD ponad zdiagnozowano? ADHD również nazywany Attention Deficit Hyperactivity Disorder, posiada szereg objawów, z których wiele się pojawić także w innych chorobach dziecięcych.http://wypozyczsamochod.pl/

Attention Deficit może oznaczać kilka rzeczy. Jest to niezdolność do utrzymania uwagę w grze, w klasie, jak iw domu. Wskazówki wydają się być ignorowane pozostawiając rodzicom sfrustrowany. zabawki młodszego dziecka są często w każdym miejscu. umiejętności organizacyjne są słabe. Zawiadomienia nie wrócić do domu, praca nie zostanie zrobione, czy też zostanie zrobione, to często nie podał się pozostawiając nauczycielom sfrustrowani, jak również. Utrata rzeczy jest także powszechne.

Distractibility, gdy uwaga dziecka jest odciągany od tego, co robią. Mogą one być wysyłane do innego pokoju, aby coś i albo grę zapominając, co powinni byli zrobić lub może wrócić z czymś innym niż to, co prosiłem.

Nadpobudliwość jest bardzo wysoki poziom aktywności. To nie jest tak dużo, że dziecko nie będzie siedzieć cicho, to to, że nie mogę. Młodsze dzieci mogą pracować zamiast chodzić. Na stole, często kazano zatrzymać skręcającym i dokończyć kolację. Mogą one być również bardzo aktywne sypialnych, podrzucając i obracając całą noc. Niektóre części ciała jest zawsze w ruchu.

Impulsywność powoduje ryzykowne zachowania. Dziecko może dart na drogę, aby odzyskać piłkę bez myślenia o ruchu drogowym. Robią rzeczy, często ignorując lub zapominając konsekwencje. Starsze dzieci mogą zwrócić się do palenia papierosów, alkoholu i / lub narkotyków ulicznych. Mogą one prowadzić lekkomyślnie.

ADHD może spowodować, że dziecko staje się drażliwy, depresji, a brakuje poczucia własnej wartości. Większość dzieci nie może powiedzieć, co dzieje się z nimi, a większość z nich chce zadowolić dorosłych, ale spróbuj, ponieważ mogą one nie zawsze udaje tego.


- autor artykułu