cigart24.pl

cigart24.pl

Popularnosc e-papierosow na swiecie

Popularnosc e-papierosow na swiecie

Narkoman rodzinny

Rodzina uzależniony jest jeden, który jest zazwyczaj zmieszana, zaprzeczenia i jest zwykle zbyt dysfunkcyjnych w przyrodzie. Ironią jest, że rodzina zazwyczaj potrzebuje tyle pomocy jak same narkomana. Rodzina uzależniony jest zdefiniowany jako jednostka rodziny, gdzie jeden członek rodziny jest uzależniony. To nie ma znaczenia, czy członek rodziny jest w odzyskiwaniu lub członek rodziny jest aktualnie używany. Rodzina jest zazwyczaj w dezorientacja, negacji i prawie na pewno dysfunkcyjnych.

Zamieszanie

Niezależnie od tego, jak długo nie było uzależniony w rodzinie, zawsze jest zamieszanie, w jaki sposób radzić sobie z uzależnionego członka, jak reagować na sytuacje, uzależnionego i jak radzić sobie z rodzinnych spotkań i sytuacji. Każdy członek rodziny jest sprzeczne myśli o uzależnionych członka, ich osobiste emocje, ich zaprzeczeniem, a ich reakcje tworzenia środowiska ogólnego zamieszania rodzinnego. To paliw splątanie niepokój i gniew zapewniając doskonały katalizator dysfunkcyjnej rodziny.

Odmowa

odmowa rodzina może być tak silna, jak odmowa uzależniony jest. Członkowie rodziny nie chcą "poradzić sobie" z problemami uzależnionych. Kochają narkomana i mam nadzieję, że może on zmienić się albo że jest naprawdę w odzyskiwaniu po udziale w programie.

Nawet jeśli rodzina zdaje sobie sprawę, że nie jest to problem, członkowie rodziny mogą uwierzyć, że problem nie będzie miał wpływu na nich. Problem z zaprzeczyć, że jest uzależniony w rodzinie, lub że ich problem nie jest bardzo poważna, jest to, że w miarę upływu czasu odmowa spowoduje każdy członek rodziny ogromną ilość bólu.

Wpływ tej odmowy będzie miało negatywny wpływ na zachowanie za członka rodziny, może zranić ich relacje, lub może nawet fizycznie je (nieprzespane noce, jedzenie na stres, palenie tytoniu itp) zaszkodzić


- autor artykułu