cigart24.pl

cigart24.pl

Sprzedaz e-papierosow nieletnim

Sprzedaz e-papierosow nieletnim

Dysfunkcja

Członkowie rodziny sobie sprawę, że nie jest uzależniony w rodzinie, każdy element zwykle reagują na różne sposoby. Te różne reakcje tworzenia dysfunkcji w obrębie jednostki rodzinnej uzależniony. Na przykład, jedna osoba może być praktykowanie Tough Love, podczas gdy inny członek rodziny może być umożliwienie narkomana.druk na życzenie Ta dychotomia zachowań i reakcji na uzależnionego wygenerować dysfunkcji rodziny, która tworzy stres, konflikty i nieporozumienia.

Bez względu na zachowania i przekonania dotyczące narkomana, warto wyrazić swoje stanowisko lub stanowisko dotyczące uzależnionego do reszty członków rodziny próbuje zminimalizować emocji. Ta dyskusja może być trudne, ale to może tylko pomóc zmniejszyć całkowitą dysfunkcję i może nawet pomóc prowadzić proces odzyskiwania rodziny przykład.

Górna linia

- Jednostka rodziny uzależniony musi zdać sobie sprawę, że nie jest to problem.

- Muszą przestać zaprzeczyć, że istnieje problem albo że problem ich nie dotyczy.

- Muszą zdawać sobie sprawę, że będą w stanie ożywienia też.

- Muszą być proaktywne wersy reaktywne do narkomana i sytuacji rodzinnej.

Sprzedaz e-papierosow nieletnim

- Muszą zrozumieć zachowania, uzależnienia.

- Muszą zrozumieć własne emocje i reakcje na zachowanie osoby uzależnionej.

- Muszą określić granice z narkomana i nie wycofa się lub złamać ustalone granice.

- Muszą zdjąć z miłością, jeśli czują, że jest konieczne, aby pomóc narkomana na dłuższą metę.

- Muszą NIE umożliwić narkomana jak to tylko przedłuża uzależnienia i powoduje, że komórki rodzinnej na złamania i pobytu złamana przez wiele lat.

Podsumowanie

Rodzina może przetrwać. Może nawet stać się silniejszym podczas uzależnienia uczestnika oraz, miejmy nadzieję, ich odzyskiwania. Istnieją wielkie źródła pomocy dla członków teczki konferencyjne rodzin osób uzależnionych. Szukaj je i wykorzystywać swoje zasoby.


- autor artykułu